Mesaj gönder
Ana sayfa

Royal Display Co.,Limited

şirket Profili

Kraliyet Ekran Ltd.Şti,10 yıldan fazla bir süredir LCD ekran modülünün tam şemasının tasarımı, geliştirilmesi ve üretimi konusunda uzmanlaşmıştır.

Şirketimizin ürünleri iki seri içerir: Standart ve özel yapım ürünler, ilgili: Segment LCD ekran, Karakter LCD ekran, Grafik LCD ekran, COG LCD ekran, TFT renkli ekran, OLED ekran, 7 segment LED ekran, TN, HTN, STN, FSTN, TFT ve diğer film türleri, COG, TAB, COB, SMT ve diğer süreçlerin füzyonuAyda 300K farklı LCM/LCD kapasitesi ile.

 

Avantajlarımız: 1.Yüksek kalite garantisi.2. Üstün Satış Sonrası servis.3. En rekabetçi fiyatlar burada sağlayabilir.4. Küçük sipariş miktarı kabul edildi.5. 12 ay garanti sunun.6. Deneyimli personel, sorununuzu istediğiniz zaman çözmenize yardımcı olabilir.
Geniş ürün yelpazesi, üstün kalite ve rekabetçi fiyat ile ürünlerimiz Kuzey ve Güney Amerika, Batı Avrupa ve Güneydoğu Asya'da çok iyi satılmaktadır.Ürünlerimiz, kullanıcılar tarafından geniş çapta tanınmakta ve güvenmektedir ve sürekli gelişen ekonomik ve sosyal ihtiyaçları karşılayabilir.

Gelecekteki iş ilişkileri ve karşılıklı başarıya ulaşmak için bizimle iletişime geçmek için hayatın her kesiminden yeni ve eski müşterilere hoş geldiniz!

 

Çin Royal Display Co.,Limited şirket Profili 0

Çin Royal Display Co.,Limited şirket Profili 1

 

Çin Royal Display Co.,Limited şirket Profili 2

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Royal Display, 2016 yılındaki kuruluşumuzdan bu yana LCD'ler konusunda tutkulu olan ISO 9001: 2015 sertifikalı bir şirkettir.

Zamanla müşteri tabanımızı küresel olarak genişlettik ve Kuzey Amerika ve Avrupa'daki distribütörlerimizle değerli ilişkiler kurduk.

Müşteri tabanımızın çoğunluğu OEM'ler, tasarım evleri ve sözleşmeli üreticilerdir.Standart ve özel yapım ekranlar dahil çok çeşitli LCD'ler tasarlıyor, satıyor ve destekliyoruz.

Royal Display Co.,Limited
Royal Display Co.,Limited
Royal Display Co.,Limited
Royal Display Co.,Limited
Royal Display Co.,Limited
Royal Display Co.,Limited
Royal Display Co.,Limited
1 2 3 4 5 6 7
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İthalatçı

İhracatçı

Markalar : Kraliyet Ekranı

No. Çalışanları : 650~800

Yıllık satış : 4000000-4500000

Yıl kurulan : 2010

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Royal Display Co.,Limited Sertifikalar Çin Royal Display Co.,Limited Sertifikalar Çin Royal Display Co.,Limited Sertifikalar Çin Royal Display Co.,Limited Sertifikalar